Informacion rreth makines

Audi A5 S-Line Sport Packet Viti 2010 Motorr 2.0 TFSI (Turbo benzine) 126 000 km origjinale Fuqia 211 HP (Kuaj fuqi) Kamjo manuale 6 marsha Ngjyre e kuqe 5 Porta Drita Xenon Bixenon Sallon lekure + rrobe e zeze Sedilje S-LINE elektrike me ngrohje Klima Bizone automatik Frena dore elektrike Cruise Control (Komanda ne timon) CD player / NAVI / RADIO Sensore parkimi para/mbrapa Sistem Start Stop Sensor presioni i gomave Sensor shiu ESP / ABS EURO 5 (Emisioni i gazrave) Hill – start assist Xhama elektrik te katert Pasqyra elektrike termike Konsumi ne rruge urbane (brenda qytetit) 8,4 Ltr/100km Konsumi ne rruge extra-urbane 5,4 Ltr/100km Vaj motorri dhe filtra , ferrotat mbrapa te sapo nderruara Gjendja perfekte ,nuk ka nevoje per asnje sherbim Me dokumenta te rregullta. Makina ka 10 muaj qe ka ardhur nga Gjermania!