German Auto Service Kleo
Filozofia Jonë

placeholder

German Auto Service Kleo disponon një servis të specializuar ku shërbehet me kompetencë profesionale dhe ku bëhet riparimi i automjeteve të ndryshme me sisteme diagnostifikimi në mënyrë bashkëkohore.
Ajo çfarë na diferencon ne është:

 • Cilësi në shërbim

 • Siguri në drejtim

 • Produktet më cilësore

 • Përkushtim ndaj automjetit

 • Garanci për çdo shërbim të autorizuar nga servisi

German Auto Service Kleo është themeluar në vitin 2004 me një ortak të vetëm. Gjatë kësaj periudhe ka operuar me sukses duke u orientuar në servisin e automobilave me partneritet me pjesët e këmbimit nga më cilësoret të kompanive dhe përfaqsuesve ekskluzivë të Shqipërisë si psh: ZF-SERVICES, LEMFÖRDER, SACHS, BILSTEIN, MANN FILTER, MAHLE, HENGST, BOSCH, SCHAEFFLER GROUP (LUK, INA, FAG), SNR, PIERBURG, WAHLER, CONTITECH, ATE, ZIMMERMAN, PAGID, TEXTAR, TRW, JURID, FERODO, BREMBO, FEBI, SWAG, NISSENS, BEHR, BORGWANER, CALORSTAT BY VERNET, HITACHI, FACET, HELLA, PHILIPS, OSRAM, ELRING, VICTOR REINZ, GLASER, MOBIL 1, I.G.A.T PLATIN.

Suksesi i rritjes tonë ka qënë dhe mbetet lidhja e fortë me produkte cilësore dhe me prodhuesit origjinalë.

Shërbimet që ne ofrojmë:

Shërbime dhe Riparime

Riparime dhe Shërbim i plotë për:
Mercedes Benz
Riparime dhe Shërbim i plotë për:
BMW
Riparime dhe Shërbim i plotë për:
Mini Cooper
Riparime dhe Shërbim i plotë për:
Porsche
Riparime dhe Shërbim i plotë për:
Audi
Riparime dhe Shërbim i plotë për:
Volkswagen

Brandet tona kryesore

Çfarë thonë klientë tanë

Bashkëpunëtorët tanë

Na kontaktoni direkt

  Emri Juaj:

  Email:

  Mesazhi juaj:

  error: Content is protected !!